@Kariera

@Kariera

Powstające obecnie w Katowicach studio fotograficzne DAGMA Photo, będzie najnowocześniejszym i najbardziej wszechstronnym tego typu obiektem w południowej części Polski.

W związku z tym poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Koordynator / Manager studia fotograficznego

Rekrutacja zdalna – spotkania w formie telekonferencji
Miejsce pracy: Katowice
DGA-FOT-MST-06-2021

Twój zakres obowiązków:

  • zbudowanie i rozwijanie modelu biznesowego dla nowego studia fotograficznego,
  • promowanie działalności w sieci,
  • pozyskiwanie i utrzymanie partnerów do współpracy,
  • poszukiwanie nowych kanałów dotarcia do odbiorców,
  • organizacja sesji fotograficznych,
  • współpraca z agencjami reklamowymi,
  • organizacje warsztatów i kursów fotograficznych,
  • współpraca z fotografami, modelkami oraz stylistami,
  • dbanie o terminowość w działaniu studia.

Nasze wymagania:

  • kreatywność i komunikatywność,
  • wykształcenie średnie,
  • chęć podejmowania nowych wyzwań,
  • zaangażowanie i poczucie odpowiedzialności za realizację powierzonych zadań,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • biegłość w zakresie poruszania się w mediach społecznościowych i znajomość najnowszych trendów,
  • elastyczne godziny pracy,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

Mile widziane:

  • nastawienie na realizację ambitnych celów - odważne podejmowanie niestandardowych decyzji, poszukiwanie nieszablonowych rozwiązań i wdrażanie nowych pomysłów,
  • łatwości w tworzeniu tekstów marketingowych,
  • znajomość branży fotograficznej,
  • podstawowa znajomość programów: Photoshop, Capture One.
  • zainteresowanie, bądź doświadczenie w fotografii studyjnej.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • szansę budowania i reprezentowania marki DAGMA Photo na rynku polskim i nie tylko,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie,

Ponadto zapewnimy Ci:

  • niezwykłą atmosferę w pracy,
  • dofinansowanie do urlopu,
  • nowoczesne klimatyzowane biuro w Katowicach,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • prywatną opiekę medyczną i kartę sportową,
  • niezapomniane wyjazdy,
  • grupowe ubezpieczenie na życie,
  • zajęcia z języka angielskiego,
  • kawa i herbata - tyle ile zdołasz wypić.

Swoje aktualne CV prześlij na adres: rekrutacja@dagma.pl

Dodatkowo umieść w nim poniższą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu aktualnej rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem 2016/679 RODO. Administratorem Danych jest DAGMA sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-478), ul. Pszczyńska 15. Zostałem poinformowany o tym, że przysługuje mi prawo do sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych. Dodatkowo mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia ("Prawo do zapomnienia"), ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych. Posiadam informację, że DAGMA, na podstawie art. 37 RODO wyznacza Inspektora Ochrony Danych, wskazując następujące dane kontaktowe: tel: 32 259 11 46, adres e-mail: iod@dagma.pl.